Koniec serialu Nie Ma To Jak Statek – Brenda Song cała w łzach!

Napisano: 07/09/2010 - 9:13 autor: Marta Nowak

Zobaczcie zdjęcia…

Wczoraj w Los Angeles zakończyły się prace na planie serialu Nie Ma To Jak Statek. Nakręcony został ostatni odcinek, a produkcja znika z anteny. Tymczasem bardzo przeżyła to Brenda Song, które po prostu się rozpłakała…

foto: twitter


Szkoda, że to już koniec serialu? Brenda jest super?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

398 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Kamila-1D-JB i tp.. xd 30/07/2014 o 20:05 -

    mineły już 3 lata od 2011 a ja nadal płacze !! :c 

  2. paweł 21/02/2015 o 15:40 -

    Ten serial jest swietny tak jak nie ma to jak hotel. Szkoda że już go nie puszczają. Ostatnim razem puszczali go w sierpniu 2013 w weekendy a wczesniej regularnie do czerwca. Nie ma to jak hotel zdjęli w tamtym roku. Ostatni odcinek był ostatniego dnia wrzesnia. Dobrze że mam pierwszy sezon hotelu na DVD to czasem sobie oglądne ale wolałbym obejrzeć nie ma to jak statek. Szkoda że nie wydali na DVD kolejnych sezonów hotelu tak jak i statku. Na stronie IITV można obejrzeć oba seriale ale trzeba zapłacić za oglądanie a wczesniej tego nie było.