Kylie Jenner pofarbowała znowu włosy! Nie jest już blondynką!

Napisano: 25/05/2016 - 16:00 autor: Magda Jakubiak

Piękna Kylie Jenner uwielbia zaskakiwać fanów. Dzisiaj dziewczyna opublikowała najnowsze zdjęcie, na którym widzimy że ponownie zmieniła kolor włosów. Zaledwie kilka dni temu Kylie pofarbowała włosy na blond, a teraz są one już czarne.

Fani są troszkę zaskoczeni przemianą swojej idolki, ale przyznają że wygląda ona bardzo ładnie. Kylie to modna gwiazda, która jest ikoną stylu dla milionów fanów na całym świecie.

kylie jenner zdjecia

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

14 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 31/03/2016 o 19:58 -

  ona nosi peruki wy głupki

 2. ANTEK MUZYKANT 07/04/2016 o 10:26 -

  PERUKA PERUKĄ ALE TE USTA GLONOJADA TO OD CZEGO? PEWNIE 24/7 CIĄGNIE TEMU CZARNUCHOWI ZWANEMU TYGA :D NO CÓŻ CAŁY KLAN KARDASHIANEK JEST POSUWANY PRZEZ MURZYŃSKIE PAŁY, POCZĄWSZY OD STAREJ KLEPMY KRIS JENNER, KOŃCZĄC NA TYM GLONOJADZIE :D DROGA KYLIE, MNIE TEŻ JAJA OPRÓŻNISZ? :D
  HUEHUEHUEHUEHUE

 3. xyz 07/04/2016 o 12:35 -

  ANTEK MUZYKANT
  Słownictwo pierwsza klasa, widać kultura wyniesiona z domu. Współczujemy patologii. Co do ust Kylie, przecież mówiła, że je powiększa, więc w czym problem?
  Może jednak zmień lekarza lub dawkowanie leków, skoro dotychczasowe jak widać, nie pomagają, a wręcz ci szkodzą.

 4. ANTEK MUZYKANT 07/04/2016 o 14:31 -

  POCAŁUJ MNIE W PUPENCJĘ, ALBO NAJLEPIEJ W TORBĘ, MOŻE AKURAT ZAWARTOŚĆ MOICH JAJEC TRYŚNIE CI DO RYYJCA DZIIWECZKO :*:*