Lady Gaga i Tony Bennett! Gwiazdy potwierdziły prace nad drugą płytą!

Napisano: 17/11/2015 - 19:00 autor: Ola Werner

W zeszłym roku Lady Gaga i Tony Bennett wydali pierwszy wspólny jazzowy album studyjny „Cheek to Cheek”. Krążek okazał się wielkim sukcesem i do dzisiaj sprzedał się w nakładzie przekraczającym 600.000 sztuk. Tymczasem w nowym wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone” Gaga potwierdziła, że obecnie trwają już prace nad drugą płytą z tej serii. Niestety fani będą muszą poczekać jeszcze wiele miesięcy na premierę

Piosenkarka potwierdziła w rozmowie, że premiera płyty może odbyć się dopiero późną jesienią przyszłego roku. Gwiazda przyznała, że obecnie nagrana jest już połowa utwórów. Gaga dodała, że na początku przyszłego roku planuje serię koncertów i dopiero po zakończeniu trasy odbędzie się premiera krążka z legendarnym Tony Bennett. Para planuje również kilka show w USA. Nie jest też wykluczone, że Tony pojawi się gościnnie podczas najbliższej trasy Lady Gagi.

lady gaga tony bennett

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

1 Komentarz Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 17/11/2015 o 21:17 -

    ‚Ladies and Gentleman
                   X
    (Czekam) (♥♥)