Lea Michele prawie bez makijażu! Gwiazda promienieje!

Napisano: 11/07/2015 - 22:00 autor: Ania Staszkiewicz

Lea Michele to gwiazda nowego serialu „Scream Queens”, w którym zagra również Ariana Grande. Ostatnio Lea miała kilka dni przerwy w nagrywaniu nowych odcinków i wybrała się na krótkie wakacje. Gwiazdunie mają ładne zdjęcie aktorki z tej wyprawy. Lea potwierdziła, że stała się bardzo naturalna i preferuje delikatny makijaż. Jej najnowsza stylizacja jest niesamowita.

Młoda aktorka napisała fanom, że dobrze bawiła się na planie serialu ale każdy potrzebuje trochę odpoczynku. Już od poniedziałku dziewczyna wraca do pracy na planie „Scream Queens”. Premiera serialu zaplanowana jest na 22. września na amerykańskiej stacji FOX.

lea michele zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

2 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 13/07/2015 o 05:06 -

    Piękna Lea ♥♥

  2. Cheo 13/11/2015 o 11:46 -

    I once received a prtety good piece of advice live like a lawyer during law school you’ll live like a law student when you are a lawyer. I would also urge him to fully understand what kind of employment situation alumni face from his law school. If you are saying he got into a top 10 or 20 law school he’ll be fine if he keeps his grades up. If he is going to a 4th tier RESEARCH REAL LAW EMPLOYMENT numbers for that school (disclosure: I went to a 4th tier)