Liam Payne i Sophia Smith zerwali!!! Potwierdzone!

Napisano: 26/10/2015 - 19:00 autor: Marta Nowak

Gwiazdunie nie mają dobrych wiadomości dla fanów One Direction. Otóż przed momentem potwierdzono, że Liam Payne i Sophia Smith zerwali. Z dostępnych informacji wynika, że dziewczyna miała dosyć niedawnych wyskoków Liama i postanowiła zakończyć ich związek.

Liam nie był ostatnio w najlepszej formie i bardzo dużo imprezował. Z tego powodu One Direction musieli odwołać niedawny koncert, ponieważ Liam nie był w stanie śpiewać. Liam i Sophia umawiali się przez dwa lata.

liam payne sophia smith

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♥rose♥ 27/10/2015 o 16:01 -

    szkoda :( lubiłam tę parę :(

  2. Lol 30/10/2015 o 20:53 -

    @Eleanor&Louis żal mi cb

  3. MARTYA BUCA LAT 18 28/03/2016 o 21:11 -

    CZEŚĆ LIAM CHCIAŁAM POWIEDZEĆ ŻE TO SMUTNE I PRZYKRE ŻE ZERWAŁEŚ ZE SOPHIA SMITH A NA PAWDE BYŁA Z WAS ŁADNA PARA .DLACZEGO TAK ZROBILIŚCIE ALE JA NIE OBRAŻAM SIĘ OTO JA PO PROSTU JESTEM DOBRĄ FANKĄ I CHCIAŁAM POWIEDZIEĆ I LOVE YOU LIAM TAK SAMO POWIEZIAŁAM HARREMU WSZYSTKIM CHŁOPAKOM Z ONE DIRECTION PONIEWAŻ KOCHAM ONE DIRECTON I MAMNADZIEJE ŻE WY MNIE TEŻ ZAPYTAJ HARREGO PROSZĘ BARDZO MI N TYM ZALEŻY JA HORUJĘ NA PADACZKĘ DO ZOBACZENIA.