Louis Tomlinson i Danielle Campbell zakochani! Nowe foto pary!

Napisano: 14/05/2016 - 14:00 autor: Ania Staszkiewicz

Były gwiazdor One Direction Louis Tomlinson opublikował dzisiaj bardzo romantyczne zdjęcie, na którym widzimy jak pozuje ze swoją nową dziewczyną Danielle Campbell. Para wygląda na bardzo szczęśliwą zakochaną. Louis przyznał niedawno, że Daniella pomaga mu w wychowaniu dziecka, która urodziła mu kilka tygodni temu Briana Jungwirth.

Louis znalazł prawdziwą miłość i uważa Daniella za idealną dziewczynę. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że aktorka jest w ciąży a Louis może zostać ojcem po raz drugi. Na razie te informacje nie zostały potwierdzone.

louis tomlinson danielle campbell

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

6 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. KASIA GRZESIK LAT 19 18/05/2016 o 20:41 -

    HI LOUIS JESTEM WIELKĄ FANKĄ ONE DIRECTION I MOJA KOLEŻANKA MARTYNA RUWNIEŻ CHCIAŁAM CI POWIEDZIEĆ ŻE LUBIĘ TWOICH KUMPLI ALE NAJBARDZIEJ LUBIĘ CIEBIE LOUIS PONIEWAŻ JESTEŚ NIESAMOWITY ALE ŻYCZĘ CI A BYŚ BYŁ SZCZĘŚLIWY PONIEWAŻ Z TĄ DZIEWCZYNĄ CO CHODZISZ TERAZ TO JEST PO PROSTU O 1000000 RAZY ŁADNIEJSZA I MĄDRZEJSZA OD ELLENOR PONIEWAŻ GUPIO NAM JEST JAKO DIRECTIONERKĄ JAK CIĘ CIĄGLE ZDRADZAJĄ DZIEWCZYNY ALE MAMY NADZIEJE ŻE Z TĄ CI SIĘ BĘDZIE DOBŻE UKŁADAŁO KOCHAMY WAZ CZYMAMY ZA WAZ KCIUKI I NIEDAJCIE SIĘ ZERWAĆ Z DZIEWCZYNAMI MY ZAWSZE JESTEŚMY PRZY WAZ TAK JAK WY JESTEŚCIE PRZY NAZ CZYLI OBOK FANEK DO ZOBACZENIA KOCHAMY WAZ Z CAŁEGO SERCA

Napisz komentarz