Louis Tomlinson i Liam Payne nie kochają fanów!? Afera przed koncertem!

Napisano: 27/07/2015 - 16:00 autor: Marta Nowak

W mieście Minneapolis doszło dzisiaj do małej afery, ponieważ Louis Tomlinson i Liam Payne nie zgodzili pozować do zdjęć z fanami przed koncertem. Jedynie Harry Styles i Niall Horan zatrzymali się przy fanach i pozowali do zdjęć. Świadkowie donoszą, że Louis i Liam wyszli z auta i szybko uciekli do budynku!

Zachowanie Louisa i Liama nie jest zbyt miłe. Chłopcy ostatnio troszkę gwiazdorzą i nie zachowują się zbyt grzecznie. Fani One Direction są rozczarowani zachowaniem swoich idoli.

niall horan zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

10 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Jaaa 28/07/2015 o 02:56 -

  A może mają dość po pięciu latach, hmm?

 2. :* 28/07/2015 o 09:56 -

  Po prostu mają dość oni nie są zobowiązani umową o rozdawanie zdjęć a po za tym gdyby im nie zależało na fanach to by nawet Harry ani Niall się nie zatrzymali i powiedzcie mi co wy chcecie osiągnąć tymi kłamstwami prawdziwi fani i tak będą ich kochać…..

 3. Anonim 01/08/2015 o 17:55 -

  @:* było by ci miło gdybyś była na koncercie a oni uciekli by bo nie chceli by mieć z tobą zdjęcia

 4. Weronika 27/02/2016 o 10:22 -

  Weście się ogarnijcie to że sie nie uśmiechali do zdjęć to nie znaczy że oni nie kochają fanów a tak poza tym mogli być zmęczeni albo coś innego a wy wypisujecie bzdury zaughty forefer skoro mówisz że ten zespół to białe gówno to poco wchodzisz na takie stronki!
  ?????????????????????

 5. Weronika 27/02/2016 o 10:23 -

  Obrażacie tylko ludzi