Louis Tomlinson potwierdził! „Właśnie urodził my się syn”

Napisano: 24/01/2016 - 16:00 autor: Ania Staszkiewicz

Louis Tomlinson spotkał się ostatnio z dużą krytyką z powodu niezbyt dużego zainteresowania narodzinami syna. Na szczęście były gwiazdor One Direction poprawił swoje zachowanie i wybrał się wczoraj do Los Angeles aby zobaczyć swojego potomka. Dla przypomnienia, chłopak ma na imię Jacob William. Z dostępnych informacji wynika, że Louis nie pomagał w wybieraniu imienia i zdecydowała o nim Briana Jungwirth.

Jednocześnie Louis opublikował wpis na Twitterze, w którym potwierdził że został ojcem, a jego syna jest piękny i zdrowy. Fani są dumni ze swojego idola i mają nadzieję, że będzie on wspaniałym ojcem.

louis tomlinson twitter

louis tomlinson briana jungwirth

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

14 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ola 30/01/2016 o 09:56 -

    Slodki jak zawsze

  2. ola 30/01/2016 o 09:56 -

    Sloddki jak zawsze

  3. Bambino 31/01/2016 o 18:19 -

    Masakra