Louis Tomlinson z podkrążonymi oczami! Briana Jungwirth dopuściła go ponoć do syna!

Napisano: 05/03/2016 - 13:00 autor: Ania Staszkiewicz

Przystojny Louis Tomlinson jest od kilku tygodni ojcem uroczego syna, ale ostatnio nie miał zbyt wielu okazji aby spotykać się ze swoim potomkiem. Powodem był fakt, że Briana Jungwirth zabraniała Louisowi widywać Freddiego. TMZ podało jednak, że Louis przekonał ostatnio Brianę, że również powinien wydać swojego syna. Fani mogą się domyślać co sprawiło, że dziewczyna dopuściła gwiazdora do swojego syna.

Gwiazdunie mają tymczasem najnowsze zdjęcie chłopaka, które zostało zrobione dzisiaj w Los Angeles. Fani zwrócili uwagę, że były gwiazdor One Direction ma podkrążone oczy i nie wygląda najlepiej.

louis tomlinson zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

7 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Anonim 05/03/2016 o 19:54 -

    Kocham cie kochanie moje najdroższe serduszka dla ciebie

  2. Eleanor&Louis 06/03/2016 o 11:39 -

    cóz oczy to jeszcze nic ale ten zarost to po prostu koszmar