Martina Stoessel bez makijażu! Naturalna gwiazda w Los Angeles!

Napisano: 15/05/2016 - 12:00 autor: Ola Werner

Gwiazdunie mają najnowsze zdjęcie Martiny Stoessel, które zostało zrobione dzisiaj w Los Angeles. Z dostępnych informacji wynika, że dziewczyna była na planie tajemniczego projektu. Martina nie chciała jednak zdradzić fanom żadnych szczegółów. Krążą jednak plotki, że gwiazda nagrywała teledysk do pierwszej piosenki po angielsku.

Dla przypomnienia, Martina jest w Los Angeles aby nagrać kolejne piosenki z nowej płyty. Dziewczyna potwierdziła niedawno, że planuje rozpocząć karierę w USA. Fani są bardzo szczęśliwi z tego powodu.

martina stoessel zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

16 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Niki 05/05/2017 o 18:53 -

    I love you martina oglądam cię od początku pierwszego filmu violetta i wiem że już mino rok od skończenia tego serialu ale nadal chcę cie zobaczyć byłam na twojim koncercie w warszawie ale nic nie widzałam właśnie dlatego patrze teraz wszystkie stronki w internecie które są na twój temat i narazie nie znalazłam żadnej o kupieniu biletów na twój koncert w polsce ale pewnie znajdę jeszcze dziś a jak nie dziś to jutro ale napewno znajdę i beż myślenia zamówię żebym siedziała w pierwszym żędzie albo chcę cie poprostu zobaczyć no niewiem ale wiem że jeszcze w tym roku cię zobacze tak cię kocham że gdybym miała wybrać naprzykład albo pojechać na tydzień do usa bo to moje marzenie albo gdybym miała zobaczyć cię bię nawet przez kilka minut to bym wybrała ciebię jest jeszcze tak że ja nadal cie kocham i bardzo bardzo lubię a moje koleżanki nie zbyt za tobą przepadają ale mnie to nie obchodzi bo ja zawsze będe cię kochać jako idolkę i w przyszłości chcę robić to co ty jeszcze raz kocham cię i mam nadzieję że wejdziesz na tą stronę i przeczytaż ale będzie ci trudno bo brzeciesz nie znasz polskiego no ale możesz np. wziąść tłumacz no i różne żeczy znajdziesz jakiś sposub a wsumie raczej tego nie przeczytaż bo masz ważniejsze sprawy niż to no ale zawsze można pomarzyć

Napisz komentarz