Martina Stoessel bez makijażu! Naturalna gwiazda w Los Angeles!

Napisano: 15/05/2016 - 12:00 autor: Ola Werner

Gwiazdunie mają najnowsze zdjęcie Martiny Stoessel, które zostało zrobione dzisiaj w Los Angeles. Z dostępnych informacji wynika, że dziewczyna była na planie tajemniczego projektu. Martina nie chciała jednak zdradzić fanom żadnych szczegółów. Krążą jednak plotki, że gwiazda nagrywała teledysk do pierwszej piosenki po angielsku.

Dla przypomnienia, Martina jest w Los Angeles aby nagrać kolejne piosenki z nowej płyty. Dziewczyna potwierdziła niedawno, że planuje rozpocząć karierę w USA. Fani są bardzo szczęśliwi z tego powodu.

martina stoessel zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

16 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. nika 10/02/2016 o 21:24 -

    Martina Stossel ładnie wygląda bez makijażu tak naturalnie bardzo podziwiam moją idolkę bo naprawdę jestem dumna z Martiny sTOSSEL I BARDZO POPIERAM BO JEST WSPANIAŁA BARDZO ŁADNIE UBRANA I CIĄGLE UŚMIECHNIĘTA NA SERIO JEST BARDZO PIĘKNA i nie wygląda dziwnie bez makijażu jest piękna i wogule ja ją bardzo bardzo lubię podziwiam Martinę Stossel

  2. Kamila 14/02/2016 o 10:26 -

    Jaka brzydka lol