Martina Stoessel dzisiaj w Los Angeles! Kolejne zdjęcia!

Napisano: 27/01/2016 - 15:00 autor: Ola Werner

Gwiazdunie pisały wczoraj, że Martina Stoessel jest obecnie w Los Angeles gdzie pracuje nad nową płytą. Dzisiaj piosenkarka po raz kolejny zachwyciła fanów i opublikowała najnowsze foto z tej wyprawy. Martina prezentowała się bardzo naturalnie i była prawie bez makijażu.

Celebrytka jest wzorem dla bardzo wielu fanów, którzy są dumni z jej postawy. Gwiazda nie tworzy skandali, a jej zachowanie jest zawsze idealnie. Nowe zdjęcie Martiny spodoba się każdemu i zachwyci fanów z całego świata.

martina stoessel zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

10 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Tinista 29/01/2016 o 00:24 -

  Tak ją krytykujące że zbrzydła ciekawa jestem jak wy wyglądzie bez makijażu.

 2. r 29/01/2016 o 11:16 -

  :)

 3. lena 10/02/2016 o 21:31 -

  Ja popieram Tinistę bardzo dobrze mówi ponieważ nie można się czegoś takiego czepiać to obrażliwe i nie wiem jak na to zaaraguje sama Martina Stossel może i ma piegi ale jest ładniejsza od was bo nie wstydzi się pokazać bez makijażu to nie fer żeby takiego posta opublikować to nie ważne że nie ma makijażu poprostu chciała pokazać światu że nie potrzebuje makijażu aby wszyscy ją wychwalali ale dllatego że dała odpocząć skórze żeby oodychała świeżym powietrzem a nie na pokaz

 4. lajla 19/03/2016 o 17:17 -

  Ja ją kocham
  :-)