Martina Stoessel i Peter Lanzani: jej chłopak ma 23 lata! Starszy o siedem lat! (SZOKUJĄCE)

Napisano: 02/12/2013 - 15:40 autor: Marta Nowak

Fani zdziwieni…

Martina Stoessel potwierdziła ostatnio, że przystojny Peter Lanzani to jej chłopak. Fani są troszkę zdziwieni, ponieważ chłopak ma 23 lata i jest tym samym starszy od Martiny o siedem lat. Dziewczyna ma obecnie szesnaście lat!

Martina powiedziała, że Peter jest kochany i planuje spędzić z nim resztę życia. Trzeba zaakceptować ich związek. Miłości się nie wybiera!

Ładna para? Jak ocenicie różnicę wieku?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

393 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Kocham cie Jorge 29/07/2016 o 11:51 -

  OJ OJ USZANUJCIE ZWIĄZEK TINI , STAĆ JA NA KOGOŚ LEPSZEGO , JEJ DECYZJA. MA 16 LAT I CO Z TEGO , JA SIE BUJAM W CHŁOPAKA , KTORY MA 21 LAT I CO Z TEGO , NIGDY Z NIM NIE BEDE TRUDNO, TINI MÓWIE CI JAK JESTEŚ SZCZEŚLIWA NIE SUCHAJ INNYCH , A JAK ZERWIESZ Z PETEREM ZNAJĆ SOBIE CIUT MŁODSZEGO.

  POZDRAWIAM :)
  OLA
  KOCHAM CIE JORG, TINI :) BEDZIECIE RAZEM ♥♥

 2. ola 16/08/2016 o 18:49 -

  kidyś miałam bzika na punkcie violetty a teraz mam bzika na punkcie tini nowe życie violetty

 3. Paulina 04/02/2017 o 21:09 -

  Martina wiem że będziesz razem z jorge trzymam za was kciuki a nie dużo od ciebie starszym masz być z tym który był w filmie violetta i nowe życie violetty to czyli jorge blanco pozdrawiam Cię i Jorge kocham was paulina

Napisz komentarz