Martina Stoessel i Peter Lanzani: jej chłopak ma 23 lata! Starszy o siedem lat! (SZOKUJĄCE)

Napisano: 02/12/2013 - 15:40 autor: Marta Nowak

Fani zdziwieni…

Martina Stoessel potwierdziła ostatnio, że przystojny Peter Lanzani to jej chłopak. Fani są troszkę zdziwieni, ponieważ chłopak ma 23 lata i jest tym samym starszy od Martiny o siedem lat. Dziewczyna ma obecnie szesnaście lat!

Martina powiedziała, że Peter jest kochany i planuje spędzić z nim resztę życia. Trzeba zaakceptować ich związek. Miłości się nie wybiera!

Ładna para? Jak ocenicie różnicę wieku?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

398 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Agnieszka fanka violetty 24/03/2017 o 10:21 -

    Ja uważam że do Sb nie pasuje cie on jest brzydki a ty jesteś piękna pasujesz do Jorge blance albo do Thomasa albo do Diego z serialu Violetta

  2. Agnieszka fanka violetty 24/03/2017 o 10:25 -

    Ja proszę cię żebyś zerwała z nim i była z Jorge blance albo z thomasem lub z Diego z serialu Violetta a najlepiej jak byś była z Jorge blanco z serialu Violetta tak bardzo do siebie pasujecie♡ sama jestem zakochana w Jorge blanco

  3. Kamila fanka Martiny Stoessel 24/05/2017 o 17:43 -

    Powinnaś słuchać głosu serca. Nie ważne czy ten, którego kochasz jest ładny czy brzydki, ważne, że go kochasz i, że ma dobre serce. Nie słuchaj innych tylko idź głosem serca.

Napisz komentarz