Martina Stoessel i Peter Lanzani: jej chłopak ma 23 lata! Starszy o siedem lat! (SZOKUJĄCE)

Napisano: 02/12/2013 - 15:40 autor: Marta Nowak

Fani zdziwieni…

Martina Stoessel potwierdziła ostatnio, że przystojny Peter Lanzani to jej chłopak. Fani są troszkę zdziwieni, ponieważ chłopak ma 23 lata i jest tym samym starszy od Martiny o siedem lat. Dziewczyna ma obecnie szesnaście lat!

Martina powiedziała, że Peter jest kochany i planuje spędzić z nim resztę życia. Trzeba zaakceptować ich związek. Miłości się nie wybiera!

Ładna para? Jak ocenicie różnicę wieku?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

397 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Agnieszka fanka violetty 24/03/2017 o 10:21 -

    Ja uważam że do Sb nie pasuje cie on jest brzydki a ty jesteś piękna pasujesz do Jorge blance albo do Thomasa albo do Diego z serialu Violetta

  2. Agnieszka fanka violetty 24/03/2017 o 10:25 -

    Ja proszę cię żebyś zerwała z nim i była z Jorge blance albo z thomasem lub z Diego z serialu Violetta a najlepiej jak byś była z Jorge blanco z serialu Violetta tak bardzo do siebie pasujecie♡ sama jestem zakochana w Jorge blanco

Napisz komentarz