Martina Stoessel jest w Los Angeles! Gwiazda nagrywa nową płytę?

Napisano: 24/01/2016 - 13:00 autor: Ola Werner

Fani Martiny Stoessel będą dzisiaj pozytywnie zaskoczeni. Otóż gwiazda napisała kilka chwil temu, że jest właśnie w Los Angeles gdzie rozpoczyna nowy projekt muzyczny. Pojawiły się plotki, że chodzi o pierwszą płytę gwiazdy po angielsku. Martina zapowiedziała niedawno, że planuje rozpocząć karierę w USA i wizyta w Los Angeles jest ponoć związana z tym projektem.

Wielbiciele gwiazdy są bardzo szczęśliwi i nie mogą doczekać się na najnowsze piosenki swojej idolki. Martina jest niezwykle utalentowana i można być pewny, że nowy krążek będzie udany i zachwyci każdego.

martina stoessel zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

9 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Martina 04/02/2016 o 17:22 -

  Hola bien es cierto que grabo el disco, pero no te dicen . Quiero ser una sorpresa !

 2. viola 10/02/2016 o 21:38 -

  Nie oceniajcie po wyglądzie ponieważ to jest obrażliwe jak tak mówicie to schowajcie głowę w piasek ja nie oceniam nikogo po wyglądzie ja staram się skupić na tym co jest ważne w życiu nie obrażajcie jej nic wam nie zrobiła abyście jej w taki sposób dokuczali i mówili że jest brzydka to nie ładnie tak pisać a pomyślcie jak byście byli bez makijażu to by was też obrażali w taki sposób jak obrażacie Martinę Stossel nie ładnie tak pisać jak się kogoś nie zna

 3. ♫ queen of music ♫ 14/03/2016 o 11:13 -

  Zmieniła się to fakt ale zgadzam się z Violą nie można oceniać kogoś po wyglądzie jest takie przysłowie które brzmi ‚ nie oceniaj książki po okładce ‚

 4. tini 27/03/2016 o 09:11 -

  Gratulacje .Lucknow wyglada