Martina Stoessel na zakupach w Los Angeles! Wygląda chudo! (ZDJĘCIA)

Napisano: 08/08/2015 - 12:00 autor: Marta Nowak

Martina Stoessel codziennie ćwiczy i dlatego jest bardzo chudo. Dzisiaj pojawiło się nowe zdjęcie, które to potwierdza. Ładna gwiazda była widziana na zakupach w Los Angeles i pokazała swoje chude nogi!

Piękna dama ma fajny styl i prezentuje się zawsze idealnie. Młoda gwiazda ma boski styl i jest wzorem dla fanów!

martina stoessel zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

3 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. tinita 08/08/2015 o 12:03 -

    Przecież to stare zdjęcia ,zrobione z 2 tygodnie temu

  2. Arbuzeq 08/08/2015 o 14:55 -

    Boże jakie głupoty te gwiazdunie piszą -.- no jasne, bo uwierzę, że codziennie ćwiczy… Haha w takie coś to tylko uwierzą głupiutkie faneczki Violetty. Gdyby ćwiczyła byłaby umięśniona, nie taka chuda. A chuda jest naturalnie, bo taka się urodziła i ile by nie jadła i tak nie przytyje. Ta strona jest taka poje*ana i jeszcze te puste dziewczyny co tu wchodzą.. masakra.

  3. Kaja tinista 3000 17/08/2015 o 07:28 -

    Może i masz trochę racji, ale ona musi ćwiczyć. Przecież Violetta live trwa półtorej godziny, a ona występuje w prawie każdej piosence. Gdyby nie miała kondycji wątpie, że dał aby radę przez półtorej godz. śpiewać i tańczyć praktycznie bez przerwy.