Martina Stoessel odpoczywa na wakacjach! Kolejne zdjęcia!

Napisano: 18/01/2016 - 13:00 autor: Ania Staszkiewicz

Gwiazdunie mają kolejne zdjęcie Martiny Stoessel, które zostało zrobione na wakacjach. Młoda dama po raz kolejny zaskoczyła fanów i sprawiła, że wszyscy są pod dużym wrażeniem. Dziewczyna odpoczywa po licznych koncertach, które grała w ostatnim roku.

Martina nie zapomina jednak o fanach i co kilka dni publikuje w sieci nowe zdjęcia. Dziewczyna spędza czas w towarzystwie znajomych i jak sama pisze, bardzo dobrze się bawi.

martina stoessel zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

7 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ewa 10/02/2016 o 21:43 -

    Ja sądzę że jest ładna i pięknie się ubrała w tle widać przecudny krajobraz wiesz co TINI obrażasz Martinę Stossel a czy kiedykolwiek coś ci zrobiła Martina Stossel bo nie sądze że napisała że ty jesteś brzydka więc po co piszesz że jest brzydka jak samma jej nie znasz