Martina Stoessel pokazała okładkę solowej płyty! Znamy datę premiery!

Napisano: 15/03/2016 - 20:00 autor: Ania Staszkiewicz

Utalentowana Martina Stoessel zrobiła dzisiaj niespodziankę fanom i ogłosiła, że jej pierwsza solowa płyta „Tini” będzie miała premierę 29. kwietnia. Dziewczyna zaprezentowała również okładkę pierwszego krążka nagrane bez wsparcie Disneya. Okładka jest bardzo ładna i potwierdza, że dziewczyna ma wspaniałą urodę. Piękna Martina zachwyca fanów i prezentuje swój niezwykle naturalny wygląd.

Martina spędziła ostatnio kilka tygodni w Los Angeles, gdzie nagrywała nową płytę. Krążą plotki, że gwiazda nagrała kilka piosenek po angielsku i będzie to zapewne bardzo miła niespodzianka dla fanów. Wielbiciele Martiny nie mogą doczekać się na premierę nowego wydawnictwa.

martina stoessel zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

13 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. i love violetta 25/03/2016 o 11:40 -

    łał

  2. Wiktoria Augustyniak 01/04/2016 o 19:50 -

    Właśnie to prawda ina ty jesteś okropna zgadzam się Didid.

  3. Love tini 03/04/2016 o 17:06 -

    Jej nie moge się doczekać