Martina Stoessel promuje płytę „Born To Shine”! Gwiazda wygląda pięknie!

Napisano: 16/05/2016 - 16:00 autor: Ania Staszkiewicz

Martina Stoessel zrobiła ostatnio fanom wielką niespodziankę i potwierdziła, że wydaje pierwszą solową płytę bez udziału Disneya. Krążek będzie miał premierę 29. kwietnia i nosi tytuł „Born To Shine”. Fani są oczywiście zachwyceni i nie mogą się doczekać, aż nowy krążek gwiazdy trafi do sklepów. Dzisiaj Martina była dodatkowo widziana na imprezie promującej nadchodzące wydawnictwo.

Dziewczyna prezentowała się bardzo stylowo i zachwyciła fanów modnym wyglądem. Urocza Martina powiedziała podczas imprezy, że bardzo ciężko pracowała nad płytą i ma nadzieję, że fani będą pod wrażeniem.

martina stoessel born to shine

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

11 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Anonim :) 19/04/2016 o 12:49 -

    Boże, kobieto co ty jeszcze robisz jako gwiazda ?! Internet jest dla ciebie ? No chyba w snach..