Męski Harry Styles w Los Angeles! Jest przystojny! (NOWE ZDJĘCIA)

Napisano: 05/08/2015 - 16:00 autor: Marta Nowak

Harry Styles to chyba jedyny gwiazdor One Direction, który stara się być grzeczny. Reszta chłopców tworzy codziennie coraz to większe skandale. Dzisiaj słodki Harry był widziany w Los Angeles, gdzie prezentował się bardzo ładnie.

Wspaniały Harry były miły dla fanki i chętnie pozował do zdjęcia. Najnowsze foto jest bardzo ładne i spodoba się każdemu.

harry styles zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. I Love Harry 06/08/2015 o 17:23 -

    Pięknie wygląda

  2. Norituka 13/11/2015 o 12:11 -

    I wouldn’t care at all, if juistn bieber went out with her, Come on his a 16 years old , he’s a teenager. With all the fame its pretty hard to live a regular teenage life, such as dating- just let him do what he wants. Many would be heart Broken, but the true fans would be the ones who would be happy for him.