Miley Cyrus i Liam Hemsworth wrócili do siebie! Razem w Australii!

Napisano: 04/01/2016 - 10:30 autor: Ania Staszkiewicz

Ku zaskoczeniu fanów, Miley Cyrus i Liam Hemsworth są ponoć znowu razem. Otóż gwiazdy były widziane dzisiaj razem w Australii, gdzie ponoć spędzili oni wspólnie Sylwestra. Świadkowie donoszą, że para trzymała się za ręce i nawet się całowała. Warto przypomnieć, że para zerwała zaręczyny w 2013 roku i mało kto się spodziewał iż będą oni znowu razem. Gwiazdunie mają również nowe zdjęcie Miley i Liama z Australii.

Amerykańskie media donoszą, że Miley jest bardzo szczęśliwa z powodu powrotu do Liama i ma nadzieję, że chłopak pomoże jej wrócić na prostą. Gwiazda nie była ostatnio w najlepszej formie i jak sama przyznała myślała o zakończeniu kariery.

miley cyrus liam hemsworth zdjecia

miley cyrus liam hemsworth

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

7 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. misia 07/01/2016 o 06:32 -

    możliwe ze jej pomoze jest bardzo utalentowana piosenkarka i ma wielu wiernych fanow nie może zakonczyc swej kariery :(

  2. demiandselena 08/01/2016 o 17:26 -

    Mam nadzieję że jak oni są razem to liam pomoże miley wrocic na tą fajną miley a nie dziwna ona sama tęskni za starą miley ja też tęsknię za wcześniejszą miley była lepsza .To tylko moja wypowiedź nie chce nikogo urazac :)