Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaręczyli się! Po raz drugi!

Napisano: 22/01/2016 - 10:00 autor: Magda Jakubiak

Gwiazdunie mają bardzo dobre informacji dla fanów Miley Cyrus i Liama Hemsworth. Otóż amerykańskie media podały przed momentem, że para zdecydowała się wrócić do siebie i jednocześnie znowu się zaręczyła. Miley była widziana ostatnio w Australii, gdzie odwiedziła rodzinę chłopaka. W sieci krążą również zdjęcia dziewczyny, z wielkim pierścionkiem na palcu.

Miley i Liam zerwali pierwsze zaręczyny dwa lata temu, po tym jak chłopak zostawił piosenkarkę. Teraz są oni znowu razem i są bardzo zakochani. Znajomi Miley powiedzieli, że dziewczyna jest w siódmym niebie i nie może doczekać się na ślub.

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

3 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 22/01/2016 o 21:58 -

    Od Razu Miley Sercu ♫
    Taka Miła Nuta ‚ Hania ♪

  2. Incognito 05/02/2016 o 16:13 -

    Awwwww x3

  3. Incognito 05/02/2016 o 16:14 -

    I ta MINA xD