Niall Horan i Demi Lovato – wspólne zdjęcie z gali MTV VMA! (SŁODKIE)

Napisano: 08/09/2012 - 10:00 autor: Marta Nowak

Niall zestresował się…

Zapewne dużo osób czekały na informację o Niallu Horanie i Demi Lovato na gali MTV VMA. Dopiero dzisiaj wyciekło pierwsze zdjęcie, na którym widzimy zakochaną parę. Niall stanął jak wryty, gdy zobaczył Demi na żywo…

HIT czy KIT?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

53 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Wercia :) 10/09/2012 o 18:27 -

    Przestancie.. Niall jest zauroczony w Demi.. Jest szczęśliwy i to jest najważniejsze.. Ja nic do niej nie mam.. Niall nikogo nie jest i może sopotykać się z kim chce.. 

  2. anka24718 20/03/2013 o 21:05 -

    Nic nie mam do Demi bo jestem jej fanką ale 1D nienawide oni są jak Hannah Montana wszędzie ich pełno -,-…,Ale skoro Demi coś w nim widzi :/ to życze szczęścia

  3. Zwiadowczyni 12/11/2013 o 19:30 -

    Czy mi się tylko wydaję, że to jest Photoshop zrobiony przez jakąś nastolatkę. Demi zupełniej ma oczy wlepione gdzie indziej, jakby Niall’a tam nie było. To tylko moje przeczucia.