Niall Horan w Chicago! Na randce z piękną dziewczyną!

Napisano: 08/03/2016 - 15:00 autor: Magda Jakubiak

One Direction to już niestety przeszłość dla Nialla Horana. Chłopak koncentruje się ostatnio na życiu prywatnym. Gwiazdor jest obecnie w Chicago, gdzie był widziany dzisiaj na randce z piękną dziewczyną. Wybrali się oni razem na mecz i wyglądali na bardzo zakochanych.

Lokalne media donoszą, że Niall nie zgodził się na pozowanie do zdjęć. Chłopak miał powiedzieć, że nie jest osobą publiczną i prosi wszystkich o uszanowanie jego prywatności. Niall pokazał, że nowa sympatia jest dla niego najważniejsza.

niall horan dziewczyna

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

9 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Lou 09/03/2016 o 01:01 -

  Niall to porażka. jego nowa dziewczyna to była Joe i Justina. Jakaś laska z Top model.

 2. oopss 09/03/2016 o 01:20 -

  @Lou czy ty serio uważasz, że ta Joe jest dziewczyną nialla? To, że raz spotkali sie na jakimś meczu nie oznacza, że mają być jakąś parą. Nie przesadzaj. Nic nie jest potwierdzone, jedno spotkanie na meczu nic ni znaczy ludzie przejrzyjcie na oczy błagam.

 3. zuza 09/03/2016 o 08:05 -

  ej jak dobrze sie przyjżycie to czasem ta dziewczyna co siedzi kola nialla
  to nie jeste czasem siostra louis tomlinsona , lolitte czasem ona jeste po dobna do niej , ja tam nie wiem lle jak zobaczyl to zdjecie to ona jest podobna do siostry louisa
  tylko sie przyjzyjcie uwaznie , jak co to pisać

 4. Horan 09/03/2016 o 09:32 -

  @zuza no fakt, jest podobna.