Noah Cyrus śpiewa „The Climb”! Lepiej niż Miley? (WIDEO)

Napisano: 05/09/2012 - 18:30 autor: Marta Nowak

Zobaczcie…

Piękna Noah Cyrus miała wczoraj czat wideo z fanami, podczas którego robiła wiele ciekawych rzeczy. Przykładowo Noah zaśpiewała na żywo piosenkę Miley „The Climb”. Mamy nagranie…

httpv://www.youtube.com/watch?v=RAeY5Mgrry0

Noah ładnie śpiewa?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

98 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. noah 02/01/2014 o 10:48 -

  ładnie śpiewa miley ale noah też ładnie

 2. Violetta N. 03/04/2014 o 22:08 -

  Kazdy,kto może natknął sie na jakąś plotkę tutaj,i czytał mój komentarz,wie,ze nie umiem pisać krutko i tylko tak,żebym zrozumiała ama ja.Czemu ona nie umie śpiewać ? A czemu umie ? Porównywanie jej do miley nic wam nie da.To jest tylko siostra Miley,a to nie znaczy że nie ma talentu,lub ma go w nadmiarze.
  Moja opinia ? : Ma dziewczyna potencjał ! ! i to jaki ! tylko parę lat ćwiczeń,i uwierzcie,ze dorówna Miley.Potrzebny jej tylko nauczyciel śpiewu,i grono fanów które powie jej co ma zrobić i które będzie jej doradzać w trudnych momentach jej długiej,cudownej,przyszłej kariery.Jest jeszcze młoda i wiele się musi nauczyć,uczymy się całe życie,a najlepiej uczyć się na własnych błędach.Jej śpiew według mnie: 8/10.
  Pozdrowionka dla jej fanów,od jej fanki :*

 3. gabi 11/04/2014 o 11:20 -

  super ja za nią nie przepadam ale sama zagrała i zaśpiewała pamiętajcie to tylko 13 latka