Obrażony Justin Bieber idzie sam w środę na rozdanie nagród CMT Music Awards!

Napisano: 06/06/2011 - 15:10 autor: Marta Nowak

Kolejna ważne gala już za dwa dni…

Fani Justina Biebera z całego świata w dalszym ciągu komentują zamieszanie dotyczące wczorajszej gali MTV Movie Awards. Gwiazdunie chcą jednak zwrócić Waszą uwagę na dużo ważniejsze sprawy. Otóż już w tą środę odbędzie kolejna gala, na której na 100% pojawi się Justin!

Rozdanie nagród nosi tytuł CMT Music Awards i odbędzie się w mieście Nashville. Jak się zapewne domyślacie jest to gala muzyki country. W tym roku dotyczy ona również Justina Biebera, ponieważ nagrał on słynną piosenkę (i teledysk) z zespołem Rascal Flatts. W efekcie ich współpraca została zauważona i są oni nominowani w kategorii „Najlepszy Teledysk Duetu”.

Justin Bieber potwierdził na swoim blogu, że pojawi się w środę na tej imprezie. Krążą ploty, że w ramach rewanżu, chłopak nie planuje zabrać ze sobą Seleny Gomez. Jeżeli chodzi o czerwony dywan i transmisję z galę, to nie są jeszcze znane pełne szczegóły. W środę (odpowiednio wcześniej) napiszemy notkę na ten temat, abyście widzieli, gdzie można oglądać rozdanie nagród na żywo.

Tymczasem zobaczcie krótki wywiad, którego Justin udzielił wczoraj na gali MTV…

Myślicie, że to już kryzys w związku Justina i Seleny? Liczycie, że będzie w środę transmisja z gali CMT Music Awards?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

203 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Anonim 18/07/2012 o 21:34 -

    głupek

  2. Rainboow..♥ 14/09/2012 o 18:56 -

    ładny .. słodziak <3

  3. Rainboow..♥ 14/09/2012 o 18:56 -

    niezłe ciacho , mrrał jaka *****a ; *