Perrie Edwards na luzie! Była miłość Zayna Malika wygląda naturalnie!

Napisano: 26/05/2016 - 17:00 autor: Magda Jakubiak

Urocza Perrie Edwards była widziana dzisiaj w Cardiff, a Gwiazdunie mają już najnowsze zdjęcia. Piosenkarka pokazała, że fani są dla niej najważniejsi i pozowała chętnie do zdjęć. Była miłość Zayna Malika wyglądała bardzo naturalnie i pokazała, że naturalność jest dla niej najważniejsza.

Perrie jest wzorem dla bardzo wielu dziewczyn, które starają się wyglądać skromnie. Gwiazda zmieniła ostatnio styl, a fani chwalą jej naturalny wygląd. Członiki Little Mix prezentuje się teraz wspaniale.

perrie edwards zdjecia

perrie edwards zdjecia instagram

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

3 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. ♪Master Slave♫ 13/03/2016 o 20:01 -

  Niech Wasze Anioły Niosą Wam Zdrowie Czystość Pogodne Serca Łaski Miłe Oblicza

  Niech Niosą Wam Pomoc Z Mocą

  Perełki Piękne Cenne
  ღ-ღღღღღღღ-ღღღღღ
  Błogosławić

 2. ♪Master Slave♫ 13/03/2016 o 21:18 -

  „ღ-ღღღღღღღ-ღღღღღ”
  Maryjo Mój Aniele Czysty
  Proroctwo Słów Twego Łona
  Miecz Wbity Wolą Węża
  Miecz Wyjęty Wolą Słowa
  Wywyższona Ponad Wszystkich Aniołów
  A Więc I Archaniołów Inne
  A Słowo
  Prawica Nasza
  Nasz Syn
  Królestwo Nasze
  Wyniesione Jak Ty Maryjo Mój Aniele

  ===== ===== ===== ===== ===== =

  Little Mix :D
  Perry – Beauty (♥♥)

 3. My bitches 14/03/2016 o 00:21 -

  Mogę mieć do was pytanie ? Po co piszecie o: Perrie, Gigi, Naughty Boy’u itd ? W sensie jak wchodzę na Zayn’a to raczej chcę widzieć tylko wpisy o Zayn’ie, a jeśli nie chodzi o jakiś skandal czy coś to po co pisać ? Może to głupie podejście,
  ale serio fajnie by było NIE pisać:”Gigi Hadid na tygodniu
  mody” lub „Perrie Edwards pozbierała się po zerwaniu z Zayn’em Malikiem” ! Po co to pisać !? Zerwali, trudno. Fajnie, że się pozbierała, ale nie piszcie tego na Zayn’ie ! Może wejdę w zakładkę „Perrie Edward” i sobie zobaczę. A potem w takich postach o Perrie i o jego nowej piosence piszecie (może nie zawsze, ale się zdarza): „Oto nowa piosenka byłego członka zespołu 1D, Zayn odszedł z zespołu tego i tego, możecie mówić co chcecie, ale nam podoba się ta piosenka, a jak wam ? ” – zaczyna się to robić nudnawe, a o Perrie: „Młoda piękność była widziana tam i tam. Ładniejsza od Gigi Hadid ?” Co wy do niej macie ludzie ? Potem jak czytam niektóre komentarze to wielki spam:”Perrie jest brzydka, Perrie jest gruba, Perrie to coś tam i coś tam” – po co to ? Po co zachęcać do tego ludzi ? Rozumiem, że może chcecie znać ich opinie, choć wątpię, lecz jeśli tak chcecie ją zdobywać to sorry. Może to też nie wasza wina, że wiele dziewczyn (z reguły, bo nie widzę nigdy żadnego chłopaka, który by skomentował) tak na to reagują i robią wielki spam, ale serio ogarnijcie się z tym. Błagam ! Nawet w tym poście jest tak jak mówiłam w przykładzie z Perrie !