Perrie Edwards: objada się po zerwaniu z Zaynem!? (NOWE FOTKI)

Napisano: 12/08/2015 - 21:00 autor: Marta Nowak

Śliczna Perrie Edwards nie jest w najlepszej formie od czasu zerwania z Zaynem Malikiem. Dzisiaj Perrie była widziana w barze z hamburgerami w Las Vegas, gdzie próbowała zapomnieć o problemach!

Perrie wyglądała całkiem nieźle i miała fajną stylizację. Dziewczyna powinna uważać na dietę, ponieważ może łatwo przytyć!

perrie edwards ubrania

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

7 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. fuckk off 15/08/2015 o 16:40 -

    To co już nie można zjeść lunchu,obiadu czy kolacji???!!!!Co za beznadziejny artykuł…Ogarnijcie się gwiazdunie….

  2. Junko 21/09/2015 o 18:02 -

    Niall,pensavo che fossi un pf2 pif9 timido, inecve hai disegnato una donna con lasciamo perdere -.- La donna ideale di Harry e8: Marge SimpsonLouis Tomlinson ha una cotta per: cheryl cole aspetta una attimoCheryl Cole? ma non stava con Eleanor?Comunque chi vuole essere mia amica?P.S come state sorelline directioners