Perrie Edwards rozważa solową karierę? Nowe plotki na temat Little Mix!

Napisano: 09/07/2016 - 14:00 autor: Ania Staszkiewicz

Little Mix mają obecnie pracowity czas, ponieważ są w trakcie trasy koncertowej. Co ciekawe, dzisiaj pojawiły się informacje, że dziewczyny powoli planują również swoją przyszłość. Otóż krążą plotki, że utalentowana Perrie Edwards nie czuje się najlepiej i myśli ponoć o solowej karierze. Gwiazda miała powiedzieć, że chciałaby spróbować występować solo.

Brytyjskie media donoszą, że idolem Perrie jest Ellie Goulding i marzy ona o podobnej karierze. Dziewczyna uważa ponoć, że poradzi sobie bez Little Mix i chciałaby wydać solową płytę. Fani wspierają oczywiście decyzję swojej idolki.

perrie edwards zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

25 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. To Masz 19/07/2016 o 09:53 -

  Opowieść O Samsonie Brzmi
  Że Uwolni Od Filistyów
  A Jak To Dokonał Tego
  Samson Opowiada Czynami
  ♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧ ♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧ ♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧
  Tomson Dla Perrie ♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧ ♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧
  TOMSON DLA Alison Tay lor Swift ♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧
  ♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧ ♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧ ♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧

 2. XDDD 24/10/2016 o 18:36 -

  Aha. Sram z tej strony. Jak zawsze wszystko bez żadnych dowodów i lecenie cały czas na wymysłach. Nie wiem jak takie gówno może funkcjonować w sieci skoro ewidentnie wszystko jest nieprawdą <3

 3. Kourtney 03/04/2017 o 02:45 -

  That’s a smart way of lonikog at the world.

 4. Dedicated servers 20/06/2017 o 19:28 -

  W 2015 roku media plotkarskie obiegіa wiadomo¶ж o rozstaniu Perrie Edwards z Zaynem Malikiem, byіym czіonkiem zespoіu One Direction. O rozstaniu zdecydowaі Zayn, jak pisano w mediach chіopak jako powуd rozstania podaі zbyt duї± presjк, jak± wywieraіa na nim byіa narzeczona.

 5. MixersPoand 13/08/2017 o 11:32 -

  MARS

Napisz komentarz