Polskie fanki nagrały bardzo ładny filmik dla Justina Biebera!

Napisano: 26/12/2010 - 4:50 autor: Marta Nowak

Obejrzyjcie…

Dzisiaj kolejny dzień Świąt i Justin Bieber odpoczywa w domu z rodziną. Dlatego też Gwiazdunie zrobią niespodziankę dla polskich fanek i zamiast kolejnej plotki o młodym artyście, wstawimy sympatyczne nagranie, które przysłała nam Angela.

Dziewczyny bardzo się postarały i stworzyły wideo do piosenki „Polish Girl” (zamiast „Latin Girl”) Zobaczcie…

httpv://www.youtube.com/watch?v=6HWGQ7-mPrQ

Jak Wam się podobało?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

345 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. monipa 23/08/2011 o 11:54 -

  troszkę dziwaczne

 2. Karolina 22/09/2011 o 08:20 -

  Ej po 1 Justina niebędzie w polsce bo sie boji przyjechać bo ma za dużo antyfanów. Wy nie macie u niego szans porównajcie se selene z wami jest o niebo lepsza od was nie oszukujcie sie jesteście brzydkie tylko wmawiacie sobie że jesteśnie ładne i że biber będzie waszym chłopakiem a to ***** prawda.

 3. żal 06/01/2012 o 19:04 -

  Zgadzam sie ! z Karoliną tą nad demną !!!!!!!! Bejber to baba idiota idt nienawidze go a jest taki wiersz 90%nastolatek dostało by zawału serca gdyby Bieber stanął na czubku wieżowca ty byłabyć 10% która wziełaby krzesło, popcorn i krzyczała SKACZ SKACZ!! i z tym wierszem sie zgadza bieber nigdy do polski nie przyjedzie myślicie że on niema co robić ? tylko do was przyjeżdżać???? No pewnie że tak myślicie ale się grubo mylicie on zajety SELENĄ on nawet niewie że istniejecie !!!!!!!!!! nie macie szans z seleną bo nie jesteście sławne i tyle niechcem was *****ać ale taka prawda!!

 4. Anonim 13/11/2012 o 21:44 -

  Mi pisze że ten filmik jest prywatny……..żalllllllll

 5. ola 09/12/2012 o 16:54 -

  te laski som beznadziejne bo mysilom że dostanom justina ja mam z nim dziecko a selena ma dziecko mopa wyglonda jak siwinia jest gruba.a tak naprawde to dowiedziałam cie że justin pszyjedzie do polki za 2 tygodnie tak pisze na necie