Potwierdzone: Justin Bieber nie wrócił do Seleny Gomez!

Napisano: 17/07/2015 - 4:50 autor: Marta Nowak

Kilka dni temu Justin Bieber i Selena Gomez spotkali się na basenie w Los Angeles i mieli się ku sobie. Niestety dzisiaj już wiemy, że para nie jest razem. Otóż Justin potwierdził fanom w Los Angeles, że Selena nie jest obecnie jego dziewczyną. Wielbiciele chłopaka są troszkę smutni, ponieważ liczyli na powrót Jeleny.

Dla przypomnienia, Justin i Selena byli parą przez prawie dwa lata. Niestety dziewczyna rzuciła chłopaka po serii skandali z jego udziałem. Selena przyznała wtedy, że nie widzimi swojej przyszłość u boku Justina. Ostatnio wszyscy myśleli, że uczucie wróciło ale niestety dzisiaj Justin temu zaprzeczył.

justin bieber selena gomez

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

7 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ubaw 17/07/2015 o 21:24 -

    najpierw halo wielkie że wrócili teraz że nie weźcie najpierw sprawdzcie bo dziwne jest to najpierw się unikają później u pastora się spotykają teraz na basenie razem i podobno mają od dawna kontakt .

  2. lopopppp 03/01/2016 o 06:15 -

    Kochani***miłosc do końca życia bez względu na wszystko. ..trzymam kciuki ♡♡