Premiera sesji Kristen Stewart dla „Marie Claire”!

Napisano: 13/07/2015 - 22:00 autor: Ola Werner

Kristen Stewart to jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia w Hollywod. Dzisiaj odbyła się premiera nowej sesji Kristen dla magazynu „Marie Claire”. Gwiazda pozowała na okładce i udzieliła ciekawego wywiadu, w którym opowiedziała między innymi o problemie bycia popularną w bardzo młodym wieku.

Aktorka powiedziała, że gdy miała jeszcze kilkanaście lat bardzo mocno przeżywała swoje role filmowe, gdyż nie była pewna czy jej gra spotka się z aprobatą krytyków. Kristen dodała, że była przez to często chora, o czym nie wiedzieli oczywiście fani.

Gwiazdunie mają dwa najnowsze zdjęcia z sesji Kristen. Dziewczyna pozuje między innymi w jeansowym szortach i modnym swetrze z kolekcji marki Dior.

kristen stewart marie claire

kristen stewart marie claire sesja

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

3 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. nati 14/07/2015 o 13:19 -

    uwielbiam ją jest dobrą aktorką

  2. Jarecka Małgorzata Powolny 14/07/2015 o 13:56 -

    kochana

  3. Anonim 15/07/2015 o 09:18 -

    :D Piękna Kristen Jaymes Stewart ♥♥