Rihanna promuje kolekcję butów! Będzie hit sprzedaży?

Napisano: 01/05/2016 - 15:00 autor: Ania Staszkiewicz

Rihanna jest od pewnego czasu twarzą marki Puma. Dzisiaj odbyła się premiera kolejnego projektu w ramach tej współpracy. Otóż gwiazda zaprezentowała buty o nazwie „Fenty”, które sama zaprojektowała. Fani są pod dużym wrażeniem i przyznają, że projekt jest niezwykle ciekawy. Rihanna zebrała mnóstwo pochwał, a wszyscy są zachwyceni najnowszym projektem utalentowanej celebrytki.

W jednym z niedawnych wywiadów Rihanna potwierdziła, że pasjonuje się modą i wkrótce fani będą mieli okazję aby zobaczyć jeden z jej projektów. Należy przyznać, że piosenkarka spisała się bardzo dobrze a jej buty pobiją zapewne rekordy sprzedaży.

rihanna zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

6 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. ♪Porzeczka♫ Bianka & Brenard 18/02/2016 o 13:54 -

  O Miałem Pumki Pomarańczowe

  Ten Model Był Wygodny Do Końca
  Znaczy Gdy Zużyłem Buty To Nadal Były Mięciutkie Wygodne
  Trzymały Się

  Zawsze Ciekawiło Mnie Czy Ten Model Z Wyprzedaży
  Nadal Istnieje

  uses Heart;
  begin
  Serce Bije recordy
  ♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_
  ♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_♪♫_ (ღ♡)
  Razem Dwie Nutki Brzmią Serdeczniej
  Trzecia ♪Myszka♫
  end.

 2. voolgarna 18/02/2016 o 15:06 -

  ♪Porzeczka♫ kazdy ma gdzies co tu piszesz jakies durne teksty.. xD dziecko cofnięte widać w rozwoju

 3. Ooo 18/02/2016 o 23:31 -

  Powiem tak. Jestem po dwudziestce, tematyka tego portalu mnie nie interesuje, ale moją uwagę niestety przykuły te ciągłe nachalne i niespójne komentarze. Wydawałoby się, że to jakieś cytaty Świadka Jehowy, lub jakaś sekta, fragmenty poezji, ale to nic z tych rzeczy. Pisze to albo dziecko o zanadto osobliwym stylu pisania, albo jakiś dorosły z zaburzeniami, nie do końca odnajdujący się w rzeczywistości. Kontakt z psychiatrą i to jak najprędzej.