Rihanna promuje kolekcję butów! Będzie hit sprzedaży?

Napisano: 01/05/2016 - 15:00 autor: Ania Staszkiewicz

Rihanna jest od pewnego czasu twarzą marki Puma. Dzisiaj odbyła się premiera kolejnego projektu w ramach tej współpracy. Otóż gwiazda zaprezentowała buty o nazwie „Fenty”, które sama zaprojektowała. Fani są pod dużym wrażeniem i przyznają, że projekt jest niezwykle ciekawy. Rihanna zebrała mnóstwo pochwał, a wszyscy są zachwyceni najnowszym projektem utalentowanej celebrytki.

W jednym z niedawnych wywiadów Rihanna potwierdziła, że pasjonuje się modą i wkrótce fani będą mieli okazję aby zobaczyć jeden z jej projektów. Należy przyznać, że piosenkarka spisała się bardzo dobrze a jej buty pobiją zapewne rekordy sprzedaży.

rihanna zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

6 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪To Masz♫ 02/05/2016 o 12:29 -

    Oczywiście «Taka „Dwudziestka”» Przyjęta Z Otwartym Miły Obliczem (♥♥)
    Wiem Iż «To ‚Nowoczesny’» Dla Niektórych Styl (♥♥)
    Ale «Ta „Dwudziestolatka”» Jest Miła Wrażliwa I Delikatna (♥♥)

    Robyn Rihanna Fenty Jest Cudnie Fajna (♥♥)

Napisz komentarz