Rita Ora krytykuje Cheryl Cole! „Śpiewa słodki pop”!

Napisano: 19/08/2010 - 19:45 autor: Marta Nowak

Zobaczcie…

Kilka dni temu Gwiazdunie miały dla Was premierę nowej piosenki Cheryl Cole „Call My Name”. Dzisiaj do głosu doszła nowa gwiazda, Rita Ora która jest ulubienicą Jay-Z i ma ponoć zastąpić Rihannę.

Oto jej wypowiedź…

Calvin Harris (autor piosenki) dał mi ten utwór kilka miesięcy temu. Nie nagrałam jej jednak, gdyż jest to słodki pop. Wolę iść inną drogą.

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

30 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. flo 05/10/2012 o 16:33 -

  Zgadzam się,ale rita ora śpiewa umcy umcy,czyli rodzaj sweet popu,głupia gwiazduńka

 2. Alexa.LoveRitaOra 20/10/2012 o 12:08 -

  Ricia ma rację!!!! ZAWSZE!!!!

 3. Domi :D 25/03/2013 o 01:48 -

  Nie rozumiem o co wam chodzi!! Przecież ona nikogo w tej wypowiedzi nie krytykuje. Powiedziała ze nie śpiewa takiego rodzaju muzyki co w tym złego! Uważam ze jest fajna i ma fajny głos i jej piosenki tez są super! Macie prawo jej nie lubić ale nie musicie jej odrazu tak atakować! Jeśli chodzi o to czy ma zastąpić Rihanne, to nie przepadam za nią, ale nie wiem czy Ricie się uda. Chociaż Rihanna staje się powoli nudna a Rita jest nowa, ładna, utalentowana i ciekawa! Wiec możliwe ze tak może się kiedyś stać! 

 4. Anonim 02/08/2013 o 13:10 -

  Ale ta rita po*****na nigdy nie zastapi riri

 5. sel 04/08/2013 o 07:58 -

  Cóż ja za bardzo jej nie lubie. Udaje wielkom gwiazde a zaspiewala kilka piosenek. poza tym ona nigdy nie zastapi riri ona naprawde ma talent a rita jest od niej sto razy gorsza. rihanna ma duzo hitow. prawie kazda jej piosenka to hit. a rita? moze sobie pomarzyc…