Sam Smith i Lorde zaśpiewali w „Saturday Night Live”! Premiera wideo!

Napisano: 16/11/2015 - 19:00 autor: Ola Werner

Sam Smith i Lorde pojawili się w weekend w programie „Saturday Night Live” w Nowym Jorku, gdzie zaśpiewali na żywo duety z Disclosure. Występy były niezwykle udane, a Gwiazdunie mają już nagrania z show. Lorde powiedziała fanom, że miała kilka tygodni przerwy od występów, ale cieszy się że mogła wrócić na scenę. Lorde wykonała na żywo utwór „Magnets”.

Na scenie pojawił się również Sam Smith, który zaśpiewał słynny przebój „Omen”. Gwiazdor jest obecnie w centrum uwagi z powodu niedawnej premiery utworu „Writing’s On The Wall” promującego najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda „Spectre”. Piosenka zbiera świetnie recenzje i podbija listy przebojów na całym świecie.

lorde sam smith

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

1 Komentarz Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 16/11/2015 o 20:36 -

    Królewsko
    Ok
    Super