Selena Gomez i Joe Jonas mają się ku sobie? Zespół DNCE wystąpi podczas trasy koncertowej!

Napisano: 24/02/2016 - 12:00 autor: Ola Werner

Amerykańskie media podały dzisiaj bardzo ciekawe informacje na temat Seleny Gomez. Otóż krążą plotki, że dziewczyna i Joe Jonas spotykają się prywatnie od kilku tygodni i ponoć są bardzo zakochani. Dodatkowo przed momentem Selena ogłosiła, że DNCE czyli nowy zespół Joe wystąpi jako support podczas nadchodzącej trasy koncertowej dziewczyny.

Selena nie miała ostatnio szczęścia w miłości i ma za sobą kilka nieudanych związków. Jeszcze niedawno piosenkarka umawiała się z Niallem Horanem, ale para rozstała się gdy były gwiazdor One Direction flirtował z Ellie Goulding podczas wakacji z Seleną.

selena gomez joe jonas

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

4 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. 123 24/02/2016 o 17:22 -

  Oni będą tylko supportem Seleny , o tym wiadomo już dawno . Ciekawe jest to , że w trasę z Sel wybiera się siostra Luisa Tomlinsona , tylko dziwi mnie , że Sel na to się zdecydowała . Bierze odpowiedzialnośc za siedemnastolatkę i mogą z tego wyniknąć problemy .

 2. Mia ^_^ 24/02/2016 o 20:25 -

  Moim zdaniem Selena powinna się poważnie zastanowić zanim zabierze ze sobą w trasę siostrę Louisa przecież ona ma dopiero 17 lat a do tej pory nie miałam pojęcia, że siostra Louisa jest makijażystką nie wiadomo czy ona jest w tym naprawdę dobra.
  A jeśli chodzi o związki Sel chciałbym, żeby była ona z Justinem Bieberem oni byli idealną parą (i nie podoba mi się obecna „Dziewczyna” Justina) choć wiem, że po rozstaniu z Jusem, Selena bardzo to przeżyła. Ale oni powinni być razem.
  Justin nie pasuje do Hailey Baldwin!!!…

 3. ♪Ścieżka Komentarzy♫ 25/02/2016 o 12:04 -

  Ścieżka Komentarzy Obserwuje Ścieżkę Zdarzeń
  I Cierpliwie Oczekuje Pewnego Miłego Momentu Życia
  ekhem Mocnego Momentu Życia Takiego Mmm Zdarzenia
  ♥ ♥♥♥ ♥ ♥♥♥ ♥ ♥♥♥ ♥ ♥ ♥♥♥ ♥ ♥♥♥ ♥ ♥♥♥ ♥ ♥♥♥ ♥ ♥ ♥♥♥ ♥ ♥♥♥ ♥

 4. Anonim 25/02/2016 o 17:01 -

  Ona zna Joe od lat , przecież jako nastolatka spotykała się z jego bratem Nickiem Jonasem.