Selena Gomez i Niall Horan znowu razem! Wybaczyła mu flirt z Ellie Goulding!

Napisano: 07/01/2016 - 10:30 autor: Ania Staszkiewicz

Gwiazdunie mają bardzo dobre wieści dla fanów Seleny Gomez i Nialla Horana. Otóż amerykańskie media podały dzisiaj, że para jest znowu razem a Selena wybaczyła Niallowi niedawny flirt z Ellie. Dla przypomnienia, Niall polubił zdjęcie Ellie na Instagramie, gdy był na romantycznych wakacjach z Seleną. Dziewczyna mocno się wkurzyła i uznała, że Niall chyba jej nie kocha.

Na szczęście wczoraj para miała się pogodzić i jest znowu razem. Selena jest bardzo nieufna, ponieważ nie ma zbyt dobrego doświadczenia z chłopakami. Wszyscy pamiętamy jej nieudany związek z Justinem Bieberem.

selena gomez niall horan zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

15 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Eleanor&Louis 08/01/2016 o 14:26 -

    ale niall nie romansował z ellie lajkna tylko jej zdjecie na ig . Troche przesadzacie

  2. Anonim 08/01/2016 o 18:11 -

    Nie wiem kiedy oni mają być razem . Sel była na Kostaryce , Nialla nie było widać . Teraz Sel jest u rodziny w Teksasie .

  3. Anonim 08/01/2016 o 18:26 -

    Selena jest zerem?
    Błagam was, czy wy w ogóle choćby raz słyszeliście jak śpiewała kiedyś, a jak teraz? Bardzo pracowała nad sobą, swoim głosem, a poza tym miała wiele problemów prywatnych. Więc skoro nie jesteście na biężąco, to przymknijcie gęby i poczytajcie, zanim zaczniecie pisać takie bezpodstawne komenatrze.

    Polecam zastanowić się nad sobą. Dziękuję za uwagę.

  4. Kama 12/01/2016 o 00:51 -

    Niall spędził sylwestra na imprezie Louisa w Londynie, a Selena na Kostaryce z przyjaciółmi

  5. Verczi 12/01/2016 o 19:21 -

    Nie ogarniam xd Ciągle robicie szum z niczego . Jeszcze niedawno pisaliście ,że był z Arianą i jakoś tego nie było widać . Nazywaliście ją Pani Horan i wgl xd a jakoś to nie miało miejsca xd może to jest taka sama sytuacja . Wszyscy za bardzo to przeżywają . To tylko moje zdanie bez obrazy ;)