Selena Gomez i Nick Jonas! Całowali się w restauracji!?

Napisano: 08/07/2015 - 19:00 autor: Marta Nowak

Jak już wiecie, Selena Gomez i Nick Jonas mają się ku sobie po spotkaniu w restauracji. Dzisiaj krążą plotki, że para była widziana kilka minut temu razem na obiedzie w Los Angeles. Niestety nie ma razie zdjęć i te informacje nie są potwierdzone. Świadkowie donoszą jednak, że Selena trzymała Nicka za rękę i nawet go pocałowała! Brzmi to bardzo romantycznie!

Piękna Selena kochała kiedyś Nicka, ale zerwała z nim gdy poznała Justina Biebera. Teraz jest samotna, a miłość do Nicka jest chyba znowu silna. Fani piszą, że Selena zasługuje na szczęście i powinny być oni razem. Selena i Nick pasują do siebie idealnie!

selena gomez jedzenie

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

3 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Anonim 08/07/2015 o 23:02 -

    Oni zerwali w 2008, wtedy jeszcze nie znała Justina….

  2. Anonim 08/07/2015 o 23:05 -

    Pfff ta zdjęć nie macie nie macie zdjęć bo to co piszecie jest nie prawda ogar gwiazdunie i nie piszcie takich bzdur

  3. ♪♫ 09/07/2015 o 12:08 -

    Serduszko Piękne Ser-Duszko Piękne ♥♥ :)