Selena Gomez i Nick Jonas mają romans!? Nowe plotki!

Napisano: 08/07/2015 - 9:39 autor: Marta Nowak

Amerykańskie media donoszą dzisiaj, że Selena Gomez i Nick Jonas mają się ku sobie. Otóż para spotkała się wczoraj przez przypadek w restauracji w Los Angeles, gdzie słodko przytuliła się na powitanie. Potem gwiazdki wróciły do swoich stolików. Podano jednak, że Selena cały czas patrzyła kątem oka na Nicka i słodko się do niego uśmiechała. Warto przypomnieć, że Selena i Nicka mieli krótki romans, gdy byli jeszcze w Disneyu!

Dzisiaj krążą plotki, że Selena znowu czuje coś do Nicka i chciałby pójść z nim na randkę. Są oni obecnie singlami i bardzo pasują do siebie. Selena czuje się samotna, a Nick pasuje do niej idealnie. Fani mają nadzieję, że wkrótce będą oni razem!

selena gomez pijana

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

5 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 08/07/2015 o 10:01 -

  Sami piszecie , że przez przypadek spotkali się w restauracji i od razu wyjeżdżacie z romansem . To bez sensu .

 2. natalia 08/07/2015 o 11:18 -

  A okładka na zdjęciu ma tytuł „Sekretna walka Seleny ze śmiertelną chorobą”. Bardzo adekwatne zdjęcie do tematu postu:))

 3. Anonim 08/07/2015 o 12:07 -

  hahahaha Nick napewno do niej nie wróci nie jest tak głupi to samo justin niech szuka sobie innego frajera :)

 4. Edyta 08/07/2015 o 12:28 -

  Nie sądzę , żeby coś takiego wogóle przyszło im do głowy . Czasami spotykają się przypadkowo , ale nic z tego nie wynika , są tylko znajomymi .

 5. Anonim 08/07/2015 o 12:49 -

  Nie sądzę ze sel wogule przez jaki kolwiek przypadek spotkała się z Nickiem poprostu gwiazdunie coś wymyślili bo już nie mieli o czym pisać a jak to prawda to czemu nie pokazali zdjęcia ich jak siedzą w restauracji chociasz