Selena Gomez na gali „Children in Need” w Londynie! Czerwona stylizacja!

Napisano: 15/11/2015 - 10:00 autor: Marta Nowak

Selena Gomez była widziana wieczorem w Londynie, gdzie pojawiła się na gali charytatywnej Children in Need. Dziewczyna zachwyciła czerwoną stylizacją i była jedną z najlepiej ubranych gwiazd na imprezie. Selena powiedziała podczas gali, że uwielbia angażować się w akcje charytatywne i zawsze chętnie pomaga. Słowa piosenkarki spotkały z pochwałami ze strony fanów.

Gwiazdunie mają już najnowsze zdjęcie Seleny, które zostało zrobione podczas wspomnianej imprezy. Dziewczyna założyła czerwoną kreacji projektu marki Gucci. Młoda dama prezentowała się bardzo ciekawe, a jej stylizacja została uznana za numer jeden na gali.

selena gomez children in need zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

7 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Edyta 15/11/2015 o 13:10 -

    Sel wiadomo – ślicznie , ale tych tancerzy mniej przystojnych już nie mogli znależć .

  2. nati 15/11/2015 o 13:51 -

    Anonim sory myślałam ze to ty xd