Selena Gomez odrzuciła flirt Justina Biebera! Nie wróci do gwiazdora!

Napisano: 07/11/2015 - 9:30 autor: Marta Nowak

Przystojny Justin Bieber przyznał w najnowszym wywiadzie, że kocha dalej Selenę Gomez i nie może o niej zapomnieć. Tymczasem amerykańskie media donoszą dzisiaj, że Selena nie planuje dać Justinowi kolejnej szansy.

Czytamy, że Selena zapomniała już o Justinie i nie chce wracać już do tego związku. Młoda dama miała już kilku chłopaka od czasu Justina i nie kocha już słynnego piosenkarza.

selena gomez zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

13 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 07/11/2015 o 23:45 -

  Tu są ochy i achy .

 2. Selenator 4ever 08/11/2015 o 13:14 -

  Jestem z niej dumna bo zapewne Justin po jakimś czasie by z nią zerwał albo ją zdradzil Selena wtedy znowu myślała by , że to jej wina i była by strasznie smutna… Dlatego według mnie to dobrze , że nie chce z nim chodzić , niech te wszystkie ” beliebers ” będą szczęśliwe , że Justin jest wolny , chociaż za niedługo znowu się to zmieni.. Szczerze ? Nie obchodzi mnie to , ale jeśli Selena jednak będzie z nim chodzić to ją to uszanuje bo nie będę wtrącać się do jej życia tak jak inni to robią. To jej życie niech robi co chce mi zależy tylko na tym , żeby Selena była szczęśliwa…

 3. Monika 09/11/2015 o 23:47 -

  Ten początek ” Przystojny” to naprawdę pokazuję że autorka tego artykułu jest …

 4. Mała 11/11/2015 o 20:30 -

  Bieber jest p*****ny. On nie wie czego chce. Nie dziwię się że Sel go odrzuca. Traktuje ją jak zwykłą zabawkę, którą się bawi przez krótki czas i odrzuca. Poprostu idiota. Gomez dobrze robi. ;)

 5. Fanka 12/02/2016 o 20:20 -

  Podoba mi się je zawziętość zakazany owoc lepiej smakuje