Selena Gomez pokonała Taylor Swift! Ma najwięcej fanów na Instagramie!

Napisano: 28/05/2016 - 10:00 autor: Ola Werner

Piękna Selena Gomez może dzisiaj świętować kolejny sukces. Otóż gwiazda pokonała Taylor Swift i ma od dzisiaj najwięcej fanów ze wszystkich gwiazd na Instagramie. Do tej pory to właśnie Taylor była liderką, ale piękna Selena w bardzo szybkim tempie nadrabiała stratę. Kilka chwil temu udało się jej w końcu przegonić Taylor i jest teraz numerem jeden na świecie. Selena jest również lepsza od sióstr Jenner, które również walczą o pierwsze miejsce.

Selena zdobyła bardzo dużo fanów po premierze ostatniej płyty. Dziewczyna pokazała, że jest bardzo utalentowana i radzi sobie wspaniale na scenie. Obecnie Selena przygotowuje się do trasy koncertowej, która ma rozpocząć się na początku maja. Niestety tym razem piosenkarka nie odwiedzi Europy.

selena gomez zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

6 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Arianators Forever 07/07/2016 o 22:01 -

    hahaha dobrze Anonim ja nie nawidze ani taylor swift ani gomezowej ale już bym wolała żeby taylor wygrała a nie ta …..

Napisz komentarz