Selena Gomez w modnej stylizacji! Gwiazda wygląda przepięknie!

Napisano: 07/07/2016 - 16:00 autor: Ania Staszkiewicz

Sympatyczna Selena Gomez była ostatnio mocno zaskoczono, gdy zobaczyła zdjęcie które opublikował Justin Bieber. Dla przypomnienia, chłopak wstawił foto na którym widzimy jak całuje on swoją piękną dziewczyną. Gwiazdor tęskni chyba za Seleną i chce do niej wrócić.

Dodatkowo dzisiaj pojawiło się nowe foto Seleny, na którym wygląda ona bardzo modnie. Dziewczyna ma wspaniały styl i zachwyca każdego. Nic dziwnego, że Justin znowu ją kocha i ma nadzieję, że będą ponownie razem.

selena gomez zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

18 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. nati 23/03/2016 o 10:37 -

    justin wcale nie chce z nią być czytałam na vivie ze że nie chce z niąbyć ale też nie chce żeby miała innego faceta poprostu nie może znieść tego że sel układa sobie życie

  2. ♪Trzy Laury♫ ♪Trzy Kłosy♫ ♪Trzy Głosy♫ ♪Fo Ur Laura_s♫ 23/03/2016 o 10:44 -

    Chcę Być Błogosławieństwem
    Trzech – Czterech Miesięcy