Selena Gomez zatrudniła siostrę Louisa Tomlinsona! Lottie będzie odpowiedzialna za makijaż!

Napisano: 24/02/2016 - 20:00 autor: Magda Jakubiak

Media z USA podały dzisiaj niezwykle ciekawe informacje na temat nadchodzącej trasy koncertowej Seleny Gomez. Otóż pojawiły się plotki, że dziewczyna zatrudniła siostrę Louisa Tomlinsona. Z dostępnych informacji wynika, że Lottie będzie odpowiedzialna za makijaż Seleny podczas nadchodzących show. Fani są troszkę zaskoczeni, ponieważ jeszcze niedawno Selena krytykowała Louisa za zostaniem ojcem w tak młodym wieku.

Warto dodać, że Lottie ma siedemnaście lat a współpraca z Selenę będzie jej pierwszą poważną projektem jako makijażystka. Fani są ciekawi czy dziewczyna jest gotowa na takie wyzwanie. Makijaż koncert to przecież niełatwa sprawa.

selena gomez instagram

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

5 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Mechi 24/02/2016 o 21:05 -

  Selena najpierw skrytykowała Louisa, a teraz sama chce zostać matką…

 2. Anonim 25/02/2016 o 09:21 -

  Ona bierzew trasę także profesjonalną makijażystkę , więc nie wiem po co jej Lottie . Ta młoda do żadnej szkoły nie chodzi , że ma czas na tak długą trasę ?

 3. ... 25/02/2016 o 11:13 -

  Po pierwsze Selena zna się z Lottie jeszcze za czasów X-Factora gdzie poznała Louise. Z resztą weźcie pod uwagę, że Lottie kończy szkołę przez naukę domową, a przed paroma miesiącami skończyła kursy/szkołę kosmetyczną. A na koniec, Selena bierze w trasę jedynie Lottie, i ewentualnie Louise się z nimi zabierze jeśli dokończy projekt nad którym pracuje.

 4. ♪♫ 25/02/2016 o 12:23 -

  TOJA TO MASZ Zacznę Patrzeć Na Sprawę
  „Nie Po Ludzku” Tylko ”Po Bożemu”
  Na Marię
  I Uśmiechnę Się :)
  I Uśmiechnę Się ;)
  I Znowu Uśmiechnę Się :D
  Do Księżniczki
  ☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼
  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 5. Anonim 25/02/2016 o 17:07 -

  Nie skończyła żadnej szkoły kosmetycznej, teraz uczęszcza na zajęcia, ale to taki zwykly kurs, żadna profesjonalną szkoła. Nie oszukujmy się, talentu wielkiego ona nie ma, ale ma znanego brata, więc ma ponad 2mln obserwujących na IG. Jest wiele dziewczyn, które potrafią zrobić charakteryzację niczym do filmu, a maja po kilka tys. obserwujacych. Ma dziewczyna szczęście, że ma takiego brata, ale to nie znaczy, że może zachowywać się jakby była dorosła.