Sofia Richie w nowym wydaniu „Stars Magazine”! Premiera okładki!

Napisano: 12/07/2015 - 21:00 autor: Marta Nowak

Sofia Richie czyli młodsza Nicole Richie rozpoczyna powoli karierę modelki i piosenkarki. Jedna z pierwszych sesji młodej gwiazdki miała dzisiaj premierę. Córka słynnego piosenkarza Lionela Richie pozuje na okładce „Stars Magazine” i udowadnia, że może czekać ją duża kariera w Hollywood. Dziewczyna jest nie tylko piękna, ale ma również talent muzyczny co udowadnia publikując własne nagrania na Youtube.

Dziewczyna opowiedziała w wywiadzie dla gazety, że kariera muzyczna bardzo ją interesuje ale nie chce rozpocząc jej zbyt szybko. Sofia dodała, że uwielbia spędzać czas ze swoim tatą w studio nagraniowym i ma już nawet gotowych kilka piosenek.

Pomimo początku kariery, dziewczyna zebrała już ponad pół miliona śledzących na Instagramie. Niektóre gwiazdy Hollywood nie mogą pochwalić się takim świetnym wynikiem. Nic dziwnego, że wielu krytyków muzycznych uznaje Sofię za jedną z najlepiej zapowiadających się gwiazd młodego pokolenia.

sofia richie sesja

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

1 Komentarz Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 13/07/2015 o 06:10 -

    Super
    Marta ♥♥ Masz Ten Link Do Nutek
    Sofia Jest Super ;) ♥♥