Taylor Swift, „Out of the Woods”! Teledysk już dostępny!

Napisano: 01/01/2016 - 10:30 autor: Ania Staszkiewicz

Zgodnie z zapowiedziami, Taylor Swift opublikowała dzisiaj teledysk do najnowszego singla „Out of the Woods”. Klip jest bardzo dobry i zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji. Taylor spisała się znowu wspaniale i nie zawiodła milionów fanów na całym świecie. Utalentowana piosenkarka po raz kolejny podbije listy przebojów. Warto jednak dodać, że jest to ostatni teledysk dziewczyny przed dłuższą przerwą.

Taylor powiedziała ostatnio, że chce odpocząć od śpiewania i planuje spędzić więcej czasu ze swoim chłopakiem Calvinem Harrisem. Para była widziana ostatnio w Aspen, gdzie spędzała romantyczne chwile w górach.

Taylor Swift – Out of the Woods – teledysk

taylor swift out of the woods

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

6 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. anonimd 01/01/2016 o 17:37 -

    I love Taylor swift