Taylor Swift w nowym wideo dla Apple Music! Fani pod wrażeniem!

Napisano: 17/05/2016 - 12:00 autor: Ania Staszkiewicz

Utalentowana Taylor Swift uwielbia zaskakiwać fanów. Dzisiaj odbyła się premiera kolejne wideo gwiazdy w ramach współpracy z Apple Music. Piosenkarka spisała się po raz kolejny doskonale i nie zawiodła swoich wielbicieli. Taylor pokazała, że ma wspaniałe poczucie humoru, a praca jest dla niej zabawą. Najnowsze wideo robi dzisiaj furorę w sieci.

Taylor ma obecnie przerwę w karierze muzycznej i koncentruje się na innych projektach. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że gwiazda planuje wystąpić w filmie. Taylor dostała ponoć bardzo ciekawą propozycję, w ramach której miałaby szansę wystąpić obok najlepszych aktorów w Hollywood.

taylor swift blond wlosy

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.