The Weeknd nie wystąpi podczas koncertu Rihanny w Polsce!

Napisano: 26/06/2016 - 18:00 autor: Ania Staszkiewicz

Słynny gwiazdor The Weeknd zasmucił dzisiaj fanów i potwierdził, że nie będzie jednak występował z Rihanną podczas trasy koncertowej w Europie. Polscy fani gwiazdora liczyli, że zaśpiewa on podczas nadchodzącego show w naszym kraju. The Weeknd przyznał, że planuje inne projekty i z tego powodu musi wycofać się z trasy koncertowej z Rihanną.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi The Weeknd podczas występów Rihanny w Europie. Pojawiły się plotki, że może być to Zayn Malik, ale chłopak planuje ponoć własną trasę koncertową.

the weeknd zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

12 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪✿ To Masz 27/06/2016 o 23:51 -

    E30 Września Lubie

    Podpisano
    Orzeł 1

  2. jprdl 28/06/2016 o 20:55 -

    Jadę na koncert Rihanny i o tym, że nie wystąpi The Weekend wiem już od 5-6 miesięcy, więc yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy widzę, że jak zwykle na czas Gwiazdunie :)

Napisz komentarz