TRAGEDIA – koniec serialu Hannah Montana!!!

Napisano: 07/02/2009 - 14:00 autor: Marta Nowak

miley-cyrus-4

Wszyscy są załamani…

Od kilku miesięcy pojawiały się plotki, że serial Hannah Montana zbliża się do końca. Wtedy chodziło jednak o fanaberie Miley Cyrus, która uważała że lepiej zarobi na wydawaniu płyt i graniu koncertów.

Ostatecznie cała sprawa unormowała się i wszyscy byli szczęśliwi. Tymczasem właśnie pojawiła się wypowiedź Mitchela Musso, które jednoznacznie sugeruje, że obecne sezon serialu Hannah Montana może być ostatnim. Co ciekawe młody aktor postanowił podziękować za współpracę dla wszystkich aktorów występujących  w hitowej serii (w tym Miley Cyrus i Emily Osment).

Na dowód zobaczcie nagranie:

httpv://www.youtube.com/watch?v=7WaC6GIj5WE

Jesteście załamane?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

448 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Wiktoria 19/05/2013 o 10:24 -

    Nareście usuną to *****!!! i nie bendzie w sklepach zadnych hannah Montna

  2. LittleDirection 03/11/2013 o 13:45 -

    LIKWIDUJĄ GO CYRUS SE TEGO ZARZYCZYŁA. A DLACZEGO?? BO WSZYSCY JĄ ZNAMY TYLKO Z TEJ CAŁEJ HANNY MONTATY I Z NICZEGO INNEGO!! ZASZUFLADKOWALI JĄ Z TYM SERIALEM.!! MILEY NIE CHCE BYĆ JUŻ ZNANA TYLKO Z TEGO SERIALU. CHCE CZEGOŚC WIECEJ, DLATEGO SIĘ TAK ZAŁOSNIE ZACZEŁA ZACHOWYWAĆ!!

  3. Midnight 01/03/2014 o 15:47 -

    Oleńka, sorry, muszę Ty dziw*o pier****, Ty ******, nawet nie masz co porównywać Miley Cyrus do Sreleny dz*ki *****ez, Wyglada jak Cygan, jest żałosna , śpiewać nie potrafii i w ogóle jest tępa, totalne beztalencie. Tak samo Wiktoria po pierwsze orto, a po drugie *****o to chyba Twoje prawdziwe imię ;] Lubię Hannę ;) Jest lepsza niż Gomezka jakaś czarodziejka z za*****ia -,- Jej piosenki są Ż-A-Ł-O-S-N-E , a jeśli dalej Ją lubisz to zmienisz zdanie jak będziesz starszy/a i mądrzejszy/a. To tyle :>