Wpadka Louisa Tomlinsona! Zapomniał ubrać butów w Los Angeles!

Napisano: 09/02/2016 - 10:00 autor: Ola Werner

Louis Tomlinson jest od kilku tygodni szczęśliwym ojcem pięknego dziecka. Wychowania bobaska jest dla niego chyba jednak mocno stresujące, ponieważ chłopak zapomniał dzisiaj ubrać butów podczas wyprawy do sklepu. Gwiazdunie mają już najnowsze zdjęcie byłego piosenkarza One Direction, które to potwierdza.

Z relacji fanów wynika, że Louis na początku nie zwrócił nawet uwagi iż jest bez butów. Świadkowie donoszą, że chłopak wyglądał na zmęczonego i niezbyt chętnie rozmawiał z fanami.

louis tomlinson zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Kamila 11/02/2016 o 17:25 -

  Jak to ‚bylego’ piosenkarza One Direction ?

 2. Weronika 11/02/2016 o 18:50 -

  on nie jest byłym piosenkarzem xD
  One Direction zrobili sobie przerwe ale to nie jest koniec xD

 3. Zakochana w louisie 13/02/2016 o 16:21 -

  po pierwsze- nie byłego bo lou nie odszedł tyjko ten przeklęty zayn . a wiadomo lou sie stresuje bo dziecko to duży obowiązek . ciekawa jestem czy w tych skarpetach błota nie poczuł