Wpadka: Perrie Edwards bawi się telefonem na koncercie! (ZDJĘCIA)

Napisano: 12/08/2015 - 9:30 autor: Marta Nowak

Ładna Perrie Edwards zaliczyła małą wpadkę na najnowszym koncercie Little Mix. Otóż Perrie wyciągnęła komórkę podczas show i zaczęła sprawdzać smsy. Fani byli troszkę zaskoczeni.

Gwiazdunie mają już najnowsze zdjęcie, które to potwierdza. Wiele osób przyznało, że Perrie nie uszanowała widzów którzy zapłacili za bilety!

perrie edwards koncert zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

11 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. GIBBI 30/08/2015 o 15:15 -

    ale wy jesteście wszyscy tępi !! A gwaizdunie ten jebnięty portal powinnien się wstydzić !! Znalezliście zdjęcie na grafice google i dopisaliście sobie do niego historyjke !! ŻAŁOSNE~~~ DLA WSZYSTKICH WIADOMOŚĆ: PERRIE WCALE NIE BAWIŁA SIĘ TELEFONEM NA KONCERCIE WYCIĄGNEŁA GO BO CHCIAŁA SOBIE ZROBIĆ ZDJĘCIE Z FANAMI !!! TEN PORTAL JEST POWALONY !! NIE WCHODZCIE NA NIEGO ON KŁAMIE !!!