Zakochany Niall Horan! Nowa sesja One Direction!

Napisano: 07/07/2015 - 16:00 autor: Marta Nowak

Dzisiaj odbyła się premiera dodatkowych zdjęcia z kalendarza One Direction. Na najnowszym zdjęciu widzimy Nialla Horana. Chłopak pozuje bardzo ładnie i wygląda na zakochanego. Dla przypomnienia, Niall zerwał ostatnio z Arianą Grande i wrócił do swojej byłej dziewczyny Laury Whitmore. Chłopak jest chyba zadowolony z tej decyzji! Fanki Nialla są pod wrażeniem nowej sesji!

Warto dodać, że Niall i Laura mieli już romans kilka miesięcy temu. Zerwali jednak, ponieważ dziewczyna iż gwiazdor jest dla niej za młodu. Teraz Laura zmieniła jednak zdanie. Kilka dni temu zakochali się w sobie na imprezie w Londynie!

niall horan sesja one direction

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

12 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Paula 18/07/2015 o 21:16 -

    OMG nie dość że to stara sesje to robicie tyle błędów ort i jak się uśmiecha to raczej nie znaczy że jest zakochany ŻAL :P